Strona głowna  /  Aktualności

KONCERTY muzyczne 2019/2020

TEATRZYKI DLA DZIECI 2019/2020

WARSZTATY EKOLOGICZNE FIRMA LAKI ANNA ZĄBEK

Warsztaty odbywają się dwa razy w roku. Celem zajęć jest szerzenie wiedzy o wybranych zwierzętach egzotycznych, domowych i mieszkających na wsi. Podczas warsztatów dzieci nie tylko dowiadują się o potrzebach i zwyczajach zwierząt, ale także aktywnie uczestniczą w zajęciach, np. poprzez karmienie zwierząt.

Warsztaty Sztuczki ze Sztuką – zajęcia z edukatorkami Muzeum Narodowego w Warszawie. Podczas zajęć przedstawione zostaną dzieciom tajemnice artystycznych pracowni, pory roku ukryte w dziełach sztuki, a także będziemy odkrywać co stanie się, gdy połączymy ze sobą barwy. Dzieci zostaną wprowadzone w świat niezwykłych malarzy, rzeźbiarzy i architektów.

Literackie spotkania z panią Barbarą Ciemską, pisarką dla dzieci.

Cykl zajęć LABO ODKRYWCY – doświadczanie przez eksperymentowanie, zapamiętywanie przez działanie.

Atrakcje dla dzieci