Strona głowna  /  Psycholog

Czwartek 9.00-13.00

PSYCHOLOG Z PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 13 p. Honorata Zawistowska

wtorek 09.00 - 13.00

Na spotkania można umawiać się również w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 13, ul. Odrowąża 75,

OFERTA PORADNI PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ NR 13

Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00,  a w soboty od 8.00 do 16.00

Poradnia udziela pomocy psychologiczno – pedagogicznej dzieciom i młodzieży, z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, działających na trenie dzielnicy Targówek. Poradnia udziela również pomocy i wsparcia rodzicom i nauczycielom. Każdą placówką opiekuje się psycholog poradni, który ustala z dyrektorem szkoły zakres współpracy szkoły i poradni, zajmuje się diagnozowaniem potencjalnych możliwości dziecka, rozpoznawaniem symptomów zaburzeń oraz ustalaniem sposobów pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Psycholog opiekujący się placówką prowadzi zajęcia psychoedukacyjne dla nauczycieli  i rodziców oraz indywidualne konsultacje dla pedagogów i wychowawców dotyczące trudności wychowawczych uczniów. Psycholodzy biorą również udział w radach pedagogicznych oraz spotkaniach z rodzicami. Konsultują indywidualne programy pracy z uczniami oraz udzielają pomocy merytorycznej dla nauczycieli przedszkoli i szkół. Zapisy na badania mogą odbywać bezpośrednio u psychologa opiekującego się daną placówką lub w sekretariacie. Zapisy na zajęcia terapeutyczne u osób prowadzących.

Psycholog w Przedszkolu

P. Marta - dla grup V i VI dostępna w poniedziałki w godz. 09.00 - 13.00

P. Honorata - dla grup I, II, III, IV dostepna we wtorki w godz. 08.00 - 13.00

Rodzice, którzy chcą się umówić na rozmowę dotycząca dziecka proszeni są o wcześniejszy kontakt z psychologiem w ww. dniach i godzinach.

Ostatnia aktualizacja: 2019-09-22