Strona głowna  /  Konkursy przedszkoln
Konkursy przedszkoln

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Wiosenny kreatywny koszyczek”.

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 156

2. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej kreatywnej pt. „Wiosenny kreatywny koszyczek” wg własnej inicjatywy i pomysłowości, rodzaj pracy i technika dowolna

3.  Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników oraz zatrzymanie pracy przez organizatora.

4. Cele konkursu:

•  zdobywanie doświadczenia w zakresie twórczości plastycznej;

•  rozwijanie wyobraźni, kreatywności i pomysłowości dzieci przy współudziale rodziców;

5. Warunki uczestnictwa:

•  uczestnicy konkursu: dzieci w wieku 3 – 6 lat z Przedszkola 156

•  technika: dowolna, prace przestrzenne i płaskie

•  każdy uczestnik może dostarczyć jedną indywidualną pracę;

•  do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą dane tj.: imię i nazwisko autora, wiek, nazwę grupy.

6. Kryterium oceny prac:

•  komisja konkursowa będzie brać pod uwagę przede wszystkim kreatywność wykonanej pracy, zgodność z tematem, oryginalność oraz walory artystyczne i estetyczne prac.

7. Termin składania prac: do 19 marca 2019 roku.

8. Miejsce składania prac:

• u nauczycieli w poszczególnych grupach

9. Ogłoszenie wyników nastąpi 21 marca 2019 r.

10. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i dyplomy.

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach organizowanego w przedszkolu wewnętrznego konkursu na

,,NAJŁADNIEJSZY KREATYWNY JESIENNY KĄCIK PRZYRODNICZY”

W konkursie biorą udział wszystkie grupy. Dzieci wraz z nauczycielkami będą przygotowywać kąciki od 24.09.2018 r. do 12.10.2018 r. Państwa pomoc jest niezbędna.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 15.10.2018 r. Zwycięska grupa otrzyma niespodziankę.

Celem konkursu jest:

• rozwijanie zainteresowań przyrodniczych u dzieci,
  • zachęcanie do obserwacji środowiska oraz gromadzenia skarbów jesieni
  • uwrażliwienie na piękno i osobliwości jesiennej pory
  • rozwijanie inwencji twórczej, kreatywności dzieci jak i nauczycieli

W związku z organizowanym konkursem zachęcamy do dostarczania do grup naturalnych okazów przyrodniczych:

• wrzos w doniczkach, astry, aksamitki itp.
  • gałązki jarzębiny, gałązki z owocami dębu (żołędziami), kasztany itp.

Niezbędne też bulwy (cebulki) kwiatów: narcyzy, hiacynty, krokusy, tulipany, które wiosną ozdobią nasz przedszkolny ogród.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowy udział w wewnętrznych konkursach.

koordynator konkursu: Marzanna Tobera

Ostatnia aktualizacja: 2019-03-04