Strona głowna  /  Konkursy przedszkoln
Konkursy przedszkoln

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach organizowanego w przedszkolu wewnętrznego konkursu na

,,NAJŁADNIEJSZY KREATYWNY JESIENNY KĄCIK PRZYRODNICZY”

W konkursie biorą udział wszystkie grupy. Dzieci wraz z nauczycielkami będą przygotowywać kąciki od 24.09.2018 r. do 12.10.2018 r. Państwa pomoc jest niezbędna.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 15.10.2018 r. Zwycięska grupa otrzyma niespodziankę.

Celem konkursu jest:

• rozwijanie zainteresowań przyrodniczych u dzieci,
  • zachęcanie do obserwacji środowiska oraz gromadzenia skarbów jesieni
  • uwrażliwienie na piękno i osobliwości jesiennej pory
  • rozwijanie inwencji twórczej, kreatywności dzieci jak i nauczycieli

W związku z organizowanym konkursem zachęcamy do dostarczania do grup naturalnych okazów przyrodniczych:

• wrzos w doniczkach, astry, aksamitki itp.
  • gałązki jarzębiny, gałązki z owocami dębu (żołędziami), kasztany itp.

Niezbędne też bulwy (cebulki) kwiatów: narcyzy, hiacynty, krokusy, tulipany, które wiosną ozdobią nasz przedszkolny ogród.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowy udział w wewnętrznych konkursach.

koordynator konkursu: Marzanna Tobera

Ostatnia aktualizacja: 2018-09-20